Co nabízím Služby

Portrétní fotograf - David Špidlen Portrétní fotografie

Rádi vytvoříme vám nebo vašim blízkým portrétní fotografie do rodinného alba, pro vaše osobní, profesní nebo firemní internetové prezentace, pro modelingové a hostesingové booky, jako dárek pro radost vašim blízkým nebo přátelům. Pokud to povaha portrétu vyžaduje, zajistím pro vás jako fotograf make-up a styling na profesionální úrovni. V ceně služby je zahrnut i odpovídající postrproces a dokončení vybraných snímků. Snímky jsou po dokončení předány digitálně některou z online služeb. Obvyklá cena portrétního focení se podle složitosti pohybuje v rozmezí dvou až pěti tisíc Kč. Obvyklým výstupem je jedna až tři dokončené fotografie, v závislosti na charakteru vašeho focení jich však může být i více.

Portrétní fotograf - David Špidlen Fotografování na lokaci

Mou srdcovou záležitostí, na niž se řadu let specializuji je pořizování portrétů "na lokaci". Podle vašich požadavků a přání zajistíme pro vaše fotografování zajímavý prostor, ať již půjde o ateliér, interiér nebo exteriér jakéhokoliv typu. Omezením pro výběr lokace je kvůli užití různé fotografické techniky pouze rozumná dostupnost automobilem. Pokud je to pro připravované fotografie žádoucí nebo vhodné, zajistíme také zkušené profesionály z oblasti make-upu, vizáže a stylingu, případně různé rekvizity, pomůcky a doplňky potřebné k pořízení takových fotografií, jaké si přejete mít. Obvyklá cena fotografování na lokaci je tři až sedm tisíc Kč v závislosti na složitosti produkce a počtu dokončovaných fotografií.

Portrétní fotograf - David Špidlen Černobílé portréty

Pokud dáváte přednost fotografiím s nádechem "starých dobrých časů", nebo je pro vás černobílá fotografie zajímavější, atraktivnější a sdílnější, vytvořím pro vás kolekci "černobílých" portrétních snímků Při pořizování vašich portrétů se zaměříme na dosažení maximálního estetického dojmu po převodu do monochromatické (černobílé) škály včetně využití tradičních, historických a "retro" tónovaných snímků v různých stylech s aplikací vinětace, zrna nebo digitálního stárnutí, škrábanců a defektů pro dosažení autentického dojmu. Původní digitální rawy je samozřejmě možné v postprocesu upravit i jako současné barevné fotografie. Cena služby je závislá zejména na složitosti dokončení a počtu vybraných fotografií, obvykle se bude pohybovat v rozsahu tří až pěti tisíc Kč.

Portrétní fotograf - David Špidlen Párové portréty

Emotivní párové a skupinové fotografie představují trvale populární formu zachycení vašich důležitých, významných a krásných životních okamžiků a etap. Fotografování s vaším životním partnerem, osobními přáteli, profesními kolegy, rodinnými příslušníky nebo i zvířecími kamarády může být vhodně zkombinováno i s klasickým individuálním portrétem. Pro párová a skupinová focení je zajímavou příležitostí výběr oděvu a stylingu účastníků, který může vytvořit soulad a harmonii, nebo naopak polaritu a kontrapunkt portrétovaných. Cena párového focení se obvykle neliší od ceny klasického individuálního portrétu.Portrétní fotograf - David Špidlen Firemní portréty

Pro firmy, společnosti, zájmové spolky, sportovní kluby a jakékoliv další kolektivy zajistím ve spolupráci s dalšími specialisty (líčení, vizáž, vlasový styling) vytvoření portrétních fotografií zaměstnanců nebo členů vašich kolektivů v prakticky neomezeném počtu přímo ve vašem prostředí formou mobilního fotografického studia. Může jít o jednodušší fotografování například pro průkazy či veřejné profily zaměstnanců, nebo složitější event koncipovaný jako forma zážitku s propracovanějšími výstupy. Fotografie následně zpracuji a upravím do konečné podoby podle vašich požadavků. Cena služby je přímo závislá na počtu fotografovaných osob, poměru žen a mužů v kolektivu, cestovních nákladech a množství vybraných fotografií.

Hodnocení klientů Na základě dokončených zakázek

Osobní portréty
Párové fotografie
Svatby a rodina
Firemní portréty
Zpět na začátek
Close Zoom